Podrobné vyhledávání

CRMfree

Sponzorované odkazy
Licence: Freeware
Vývojář: TECHNODAT-CAE systémy, s.r.o.
Verze: 1.01
Velikost: 48,03 MB
Operační systém: Win XP, Win Vista, Win 2000, Win ME
Aktualizováno: 24.08.2009 - 11:31:16
Jazyk: Česky, Slovensky
Staženo: 880×
CRMfree více obrázků
Hodnocení:
Upozornit na novou verzi programu Hlídat CRMfree
Stáhni program 48,03 MB

CRMfree

CRM systém CRMfree je založený na architektuře klient – server. Skládá se ze dvou modulů, kde jeden modul běží na klientu a jeden na serveru. Uživatelé CRMfree nejsou nijak omezeni při používání systému a ani není omezen počet uživatelů, kteří v rámci společnosti systém používají. V CRMfree mají uživatelé možnost zakládat databázi firem, kontaktních osob a vlastních zaměstnanců, dále vkládat obchodní příležitosti, obchodní případy, delegovat úkoly atd. Je zde připraven jednoduchý import dat a pro každý modul přednastaveny tiskové sestavy.

CRMfree není záležitostí pouze lokálního počítače nebo lokální počítačové sítě. Tento produkt je možné používat i v internetovém prostředí. Stačí k tomu umožnit přístup k databázovému serveru v rámci internetu, samozřejmě kvůli bezpečnosti pouze s nastavenou kódovanou komunikací.

Systém CRMfree je plně funkční aplikace k okamžitému nasazení ve společnostech různého typu a obsahuje moduly, které jsou obecné a použitelné pro všechny. Myslí i společnosti, ve kterých se bude k systému připojovat více uživatelů. V tomto případě se připojuje k databázi jeden administrátor, který přidává do systému další uživatele.

Nástupcem systému CRMfree je systém CRMplus. Ten se již zaměřuje na specializované oblasti a obsahuje moduly pro tyto účely. Základní balíček START systému CRMplus obsahuje možnosti administrace systému a nastavení práv uživatelů a to až na jednotlivé položky dialogových oken. Dále je pro Vás připraven návrhář reportů, se kterým budou Vaše výstupy ze systému na profesionální úrovni a další.

Aplikaci CRMplus je možno rozšiřovat o další přídavné moduly. Jejich seznam a funkcionalita jsou popsány na webu obou aplikací.

Výhody systému CRMfree:

 • systém, který není ZDARMA jen naoko, tento systém je SKUTEČNĚ ZDARMA!
 • žádné datové či funkční omezení po dobu 60 dnů
 • po jednoduché registraci ŽÁDNÉ datové, funkční a časové omezení
 • neobsahuje žádné skryté poplatky či poznámky pod čarou
 • plně funkční systém, obsahuje spoustu propracovaných, vzájemně provázaných modulů
 • příjemný vzhled systému a snadné, intuitivní ovládání
 • on-line nápověda a import Vašich dat z *.csv
 • ke každému modulu připraveny tiskové sestavy
 • přehledná filtrace záznamů v tabulkách, možnost tvorby uživatelských objektů!!!
 • dynamické prohlížení záznamů
 • a další…

Moduly systému:

 • Firmy:

Základní modul, do jehož tabulky uživatel zaznamenává informace o firmě. Daná firma může vůči Vaší společnosti vystupovat jako Váš dodavatel či odběratel s různými identifikačními čísly. Firma může být součástí nadnárodního uskupení, může být dceřinou společností jiné firmy atd. K firmě lze přidat nespočet kontaktních osob, kontaktních adres, záznamů, souborů a provázat ji tak s dalšími moduly a číselníky. Nejdůležitějšími informacemi jsou však informace o příležitostech a obchodních případech.

 • Dialogové okno:

Firma vyniká záložkou Validace, která graficky zobrazuje množství získaných informací o firmě, například počet zaměstnanců, odkud jste informace o firmě získali, působící konkurence atd.

 • Kontaktní osoby:

Zahrnuje informace o kontaktních osobách zaznamenaných firem. Z kontaktních údajů jsou to například adresy, telefonické, mobilní a VoIP kontakty, emaily, respektive webové stránky osoby. Ke kontaktní osobě lze připojit záznamy, respektive důležité soubory. Co v případě, že jedna kontaktní osoba bude vystupovat ve více firmách? I na to je zde pamatováno, a zatímco u jedné firmy je daná osoba jednatelem, u druhé firmy muže být komunikační osobou pro Vaši společnost.

 • Zaměstnanci:

Jedná se o modul velmi podobný modulu Kontaktní osoby. Mimo nejrůznější kontaktní údaje lze zaměstnance zařadit do stromové hierarchie Vaší společnosti. Navždy tak bude zaznamenáno, komu je daný zaměstnanec podřízen a kdo je naopak podřízen jemu. Zaměstnancům lze navíc delegovat úkoly z prostředí dalšího z modulů systému CRMfree.

 • Příležitosti:

Jednoduše lze tento modul popsat jako Zápis z jednání. Ano, v tabulce tohoto modulu jsou obsaženy záznamy o příležitostech k obchodu. K dané příležitosti jsou navázány záznamy v jiných modulech, například firma, které se příležitost týká, kontaktní – komunikační – osoba, textový popis (záznam) z jednání + další poznámky k příležitosti, soubory, což mohou být různé emaily, poptávka, nabídka atd. K příležitosti může její vlastník delegovat ostatním zaměstnancům úkoly, tedy rozeslat informace o tom, jaké je nutno v dané příležitosti provést kroky atd. Pokud se nakonec z příležitosti stane obchodní případ, tento lze jednoduše vygenerovat i v systému CRMfree.

 • Obchodní případy:

Seznam všech uskutečněných obchodních případů. Informace umístěné přehledně na jednom místě, informace zahrnující počátek obchodního případu, stav řešení, konec obchodního případu a k tomu všechny důležité dokumenty a záznamy od objednávky a potvrzení objednávky, až po vystavení akceptačního či předávacího protokolu, faktury atd. I zde může k obchodnímu případu jeho vlastník delegovat ostatním zaměstnancům úkoly.

 • Úkoly:

Zaměstnanci si mezi sebou mohou delegovat úkoly, případně mohou v systému CRMfree přidělit úkoly sami sobě. V přehledné stromové struktuře jsou úkoly rozděleny dle stavu úkolu na nové či rozpracované, úkoly k upozornění či dokončené. Přidělovat úkoly ostatním či sobě může také vlastník příležitosti či obchodního případu.

 • Záznamy:

Seznam všech záznamů z jednání, záznamů k firmám, kontaktním osobám, zaměstnancům, příležitostem a obchodním případům.

 • Soubory:

Seznam všech souborů připojených k firmám, kontaktním osobám, zaměstnancům, příležitostem a obchodním případům. Soubory jsou při ukládány efektivně a transparentně kompresovány čímž šetříte dostupné místo v databázi.

 • Skupiny objektů:

Co si lze pod modulem Skupiny objektů představit? Jistě jste ve své společnosti zažili situaci, kdy bylo nutno rozeslat zákazníkům pozvánku na různá fóra či semináře, novoroční přání či svolat úzkou skupinu zaměstnanců k jednání. Jak si ovšem s tímto problémem poradit a vybrat jen ty osoby, kterých se daná akce týká, aniž byste to příště nemuseli znovu řešit? Pokud vlastníte systém CRMfree, tento problém již nemusíte nazývat problémem. V systému CRMfree lze jednoduše založit skupinu objektů nad některým z modulů. Tak tedy například nad modulem Kontaktní osoby firem lze založit skupinu objektů a tuto skupinu nazvat Seminář pro oblast nábytkářů. Jistě nebudete posílat pozvánku všem kontaktním osobám Vašeho CRM systému, vždyť jsou mezi nimi i osoby, které nemají s tímto seminářem nic společného… Do této skupiny poté přidáte jen ty osoby z Vaší tabulky kontaktních osob, které chcete na seminář pozvat. Poté není nic jednoduššího, než nad danou skupinou zavolat akci pro hromadné zaslání emailu, jehož přílohou bude pozvánka na Váš seminář.

Kontaktní údaje: TECHNODAT, CAE – systémy, s.r.o. Tř. Tomáše Bati 3295, 760 01 Zlín IČO: 46902104 DIČ: CZ46902104 telefon: +420 577 007 938 mobil: +420 604 203 905 fax: +420 577 007 924 web: http://crmfre­e.cz/ http://crmplu­s.cz/ e-mail: crminfo@techno­dat.cz

Tagy:
CRM systém, CRM, CRMfree download, Informační systém Přidat program na svůj web Přidat program na svůj web

Sdílejte tento program

Trvalý odkaz:
Odkaz v HTML:
Odkaz v BBCode:

Doporučit kamarádovi

Doporučit přes Facebook

Diskuze

K tomuto software nebyl přidán ještě žádný komentář, můžete přidat první.

Zobrazit vybrané Zobrazit vše
Titulek:
Autor:
Komentář:
Ochrana: Zapište prosím výsledek následující rovnice: number1 + number2 =

Magazín

Swmag.cz | Hernimag.cz
Xiaomi Mi Mix 3 5G - Novinka s podporou sítě 5G a procesorem Snapdragon 855

Xiaomi Mi Mix 3 5G - Novinka s…

Společnost Xiaomi tento týden na konferenci v Číně představila upgr…
PlayStation Classic je tady. Připomeňte si legendární konzoli.

PlayStation Classic je tady. P…

Legendární hry z první generace konzole PlayStation opět ožívají. S…
Hledá se láska zn. online

Hledá se láska zn. online

Nevíte si rady, co s načatými večery? Trávíte volné dny tím, že se …
Notebook nebo tablet?

Notebook nebo tablet?

Patříte k milovníkům moderních technologií? Jste zarytí zastánci ta…
Nový Xbox dorazí bez mechaniky a bude dostupný za nižší cenu

Nový Xbox dorazí bez mechaniky…

Není žádným tajemstvím, že v Microsoftu usilovně pracují na nové ko…
Další články